Ametist Taşı Sihirli - Doğal Taşlar Pandül,Kimonolar Doğal Tütsü Demetleri
Doğal Taşlar Pandül,Kimonolar Doğal Tütsü Demetleri
  • Text
Sihirli Ametist Taşı
(0 Değerlendirme)
Sihirli Ametist
Stok Kodu : YVSCCYB
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı :
450.00
Aynı Gün Kargo
52 gr
Kargo Ücreti : 80.00
Sepette 500.00 ₺ ve üstü için kargo bedava

Genişlik: 2,8 cm

Uzunluk: 5,9 cm

Ağırlık: 52 gr

Ürünlerimiz gerçek doğal taştır.

Ametis taşı, dünya genelinde yaygın olarak bulunur ve birçok kültürde değerli bir taş olarak kabul edilir. Antik dönemlerden beri takı yapımında kullanılmış ve taşa çeşitli mistik ve spiritüel özellikler atfedilmiştir. Ayrıca, ametist, Şubat ayının doğum taşı olarak kabul edilir.

Ametistin mistik ve spiritüel özelliklerinden bazıları şunlardır:

  1. Zihinsel Uyanıklık: Ametist, zihinsel uyanıklığı ve odaklanmayı artırabileceği düşünülen bir taştır. Zihinsel netlik, odaklanma ve iç huzur sağlamaya yardımcı olabilir.

  2. Koruyucu Özellikler: Ametist, kötü enerjileri savuşturma ve negatif düşünceleri dağıtma konusunda koruyucu bir etkiye sahip olduğuna inanılır. Kişiyi negatif etkilerden koruyarak pozitif enerjiyi teşvik edebilir.

  3. Ruhsal Gelişim: Ametist, meditasyon ve spiritüel çalışmalarda kullanılan bir taştır. Kişinin içsel bilgelik ve spiritüel farkındalık düzeyini yükseltmeye yardımcı olabilir.

  4. Stres ve Anksiyeteyi Azaltma: Ametist, stresi azaltmaya ve zihni sakinleştirmeye yardımcı olduğuna inanılır. Anksiyete ve uykusuzlukla mücadele etmede destekleyici bir etkisi olabilir.

  5. Şifa Gücü: Ametist, fiziksel, duygusal ve zihinsel iyileşme süreçlerinde destekleyici bir rol oynayabilir. Baş ağrısı, uykusuzluk, sindirim sorunları gibi bazı sağlık sorunlarını hafifletebileceği düşünülür.

Ametistin enerjilerini deneyimlemek için, taşı vücudunuzla temas ettirebilir, meditasyon yaparken kullanabilir, takı olarak kullanabilir veya evinizde dekoratif amaçlarla kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
google-site-verification: google7b3a893053c62e7b.html