Çeroit Taşı Küpe Ve Kolye Seti - Doğal Taşlar Pandül,Kimonolar Doğal Tütsü Demetleri
Doğal Taşlar Pandül,Kimonolar Doğal Tütsü Demetleri
  • Text
Çeroit Taşı Küpe Ve Kolye Seti
(0 Değerlendirme)
Çeroit Taşı Kolye olarak kullanıldığında, Kalp çakrasını dengelediği için sezgileriniz ile kalbinizle doğru karar vermenizi sağlar. Negatif enerjiye karşı koruma kalkanı oluşturur. Çeroit Taşı Küpe olarak kullanıldığında ise düşük frekanstan, negatif ve olumsuz düşüncelere ve bakış açılarından etkilenmemenizi sağlar.
925 Ayar Gümüş
Stok Kodu : MJDLSTH
Stok Durumu : Mevcut
Önceki Fiyat :
3,000.00 ₺
İndirimli Fiyatı :
2,750.00
%8 İndirim
250.00 ₺ Kazanç
Ücretsiz Kargo
Aynı gün kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
  1. Ruhsal ve Zihinsel Özellikler: Çeroit taşı, ruhsal ve zihinsel dengeyi desteklemek için kullanılan bir taş olarak kabul edilir. Stresi azaltmaya, iç huzuru artırmaya ve zihni sakinleştirmeye yardımcı olabileceğine inanılır. Odaklanmayı artırabilir, zihinsel netlik ve farkındalık sağlayabilir.

  2. Spiritüel Özellikler: Çeroit taşı, mistik ve spiritüel uygulamalarda kullanılan bir taştır. Enerjiyi dengelemeye, negatif enerjiyi uzaklaştırmaya ve pozitif enerjiyi çekmeye yardımcı olduğuna inanılır. Ruhsal büyüme, sezgileri geliştirme ve içsel uyumu teşvik etme amacıyla kullanılır.

  3. Fiziksel Sağlık: Bazı kişilere göre çeroit taşı, vücuttaki enerji dengesini desteklemeye ve iyileşmeyi hızlandırmaya yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra, stresle başa çıkmaya, bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve tansiyonu dengelemeye yardımcı olabileceği söylenir. Bununla birlikte, taşların sağlık sorunlarının tedavisi için kullanılması yerine tıbbi yardımın aranması önemlidir.

Çeroit taşının etkileri ve kullanımı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Taşları kullanırken, kişisel deneyimlerinizi ve hislerinizi gözlemlemek ve kendi ihtiyaçlarınıza göre kullanmak önemlidir.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
google-site-verification: google7b3a893053c62e7b.html