Anyolit Taşı - Doğal Taşlar Pandül,Kimonolar Doğal Tütsü Demetleri
Doğal Taşlar Pandül,Kimonolar Doğal Tütsü Demetleri
 • Text
Anyolit Pandül (925 Ayar Gümüş)
(0 Değerlendirme)
Anyolit, turmalin ve zoisit minerallerinin birleşmesiyle oluşan bir doğal taştır.
Stok Kodu : 36V5IS0
Stok Durumu : Mevcut
Ürünün Fiyatı :
1,430.00
Aynı gün kargo
Kargo Ücreti : 120.00
Sepette 500.00 ₺ ve üstü için kargo bedava

Anyolit Taşı Özellikleri Nelerdir?

Etkileyici dış görünümüyle ilgi çeken Anyolit taşı özellikleri sayesinde mücevher sektörünün gözdesi olmayı başarmıştır. Bu taş, Çerkamit taşından almış olduğu siyah beneklerle de oldukça ilginç bir duruş sergiler.

Yakut taşından 9, zoisitten ise 7 oranında sertliğe sahiptir.

Kimyasal yapısına gelince; kalsiyum alüminyum silikat bakımından zengindir, solosilikatlar ve silikatlar barındırır.

Anyolit Taşı Hangi Burç ve Hangi Çakra?

Bu taşın ilişkilendirildiği burçlar aşağıdaki gibidir:

 • Aslan,
 • Yengeç,
 • İkizler,
 • Koç.

Aktif ettiği çakralar ise şu şekildedir:

 • Taç Çakrası,
 • Kalp Çakrası.
 • Anyolit, doğal bir kristal taşının bir çeşididir. Aynı zamanda "ruya köpüğü" veya "stilişit" olarak da bilinir. Anyolit, zümrüt, rubisit ve zeolit minerallerinin bir kombinasyonudur. Genellikle yeşil bir zümrüt tabakası ve pembe veya kırmızı bir rubisit tabakası içerir.

  Anyolit, enerji çalışmaları, kristal terapisi ve ruhsal uygulamalar için kullanılan bir taştır. İşte anyolit taşının bazı potansiyel faydaları ve kullanımları:

  1. Kalp Şifası ve Sevgi Enerjisi: Anyolit, kalp merkeziyle bağlantılıdır ve kalp şifasına yardımcı olabilir. Sevgi, şefkat ve hoşgörü enerjilerini güçlendirmeye yardımcı olabilir. İçsel iyileşme süreçlerini desteklemek, duygusal yaraları iyileştirmek ve kendi kendine kabul ve sevgiyi artırmak için kullanılabilir.

  2. Rüya Çalışmaları ve İntüisyon: Anyolit, rüya çalışmalarında ve psişik gelişimde kullanılabilir. Rüyaları hatırlama ve anlama yeteneğini artırabilir. Ayrıca, derin içgörüyü teşvik edebilir, sezgileri güçlendirebilir ve spiritüel rehberlikle bağlantı kurmayı kolaylaştırabilir.

  3. Negatif Enerjiyi Dönüştürme: Anyolit, negatif enerjileri dönüştürmek ve pozitif enerjiye çevirmek için kullanılabilir. Negatif duyguları hafifletmek, stresi azaltmak ve enerji meridyenlerini dengelemek için etkili olabilir.

  4. İletişim ve Özgüven: Anyolit, iletişim becerilerini güçlendirmeye ve özgüveni artırmaya yardımcı olabilir. Duygusal ifadeyi teşvik edebilir, kendini ifade etme yeteneğini artırabilir ve sosyal etkileşimlerde daha güçlü bir varlık sergilemeye yardımcı olabilir.

  5. Yaratıcılık ve Odaklanma: Anyolit, yaratıcılığı teşvik edebilir ve zihinsel odaklanmayı artırabilir. Yaratıcı projelerde çalışırken veya zihinsel zorlukları aşmaya çalışırken kullanılabilir.

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!
google-site-verification: google7b3a893053c62e7b.html